Sztuka
Pierwsze Targi plakatu i ilustracji online

Pierwsze Targi plakatu i ilustracji online

  • 2020-12-05, do 2020-12-11
  • wstęp wolny
  • kupujswiadomie.pl

Opis

Poszukujesz wyjątkowej dekoracji do domu na Święta? Marzysz, aby zmienić wystrój swojego mieszkania? A może chciałbyś sprawić przyjemność i prezent biskim? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w akcji #KupujŚwiadomieNaŚwięta współorganizowanej przez Targi Plakatu i Ilustracji online! Już od 5 do 11 grudnia na Facebooku (facebook.com/targiplakatuiilustracji) i stronie internetowej (kupujswiadomie.pl) zaprezentowani zostaną polscy twórcy i ich artystyczne propozycje! Nie zabraknie unikalnych plakatów, kalendarzy czy świątecznych kartek i ilustracji , a także promocji czy rabatów.

Polscy artyści już w grudniu w Twoim domu!

 

#KupujŚwiadomieNaŚwieta

Świadome zakupy, to przede wszystkim docenianie polskich twórców, artystów którzy mają kreatywny wkład w tworzenie polskiego designu, wpływają na rozwój i trendy wnętrzarskie. Zapewne masz świadomość, że kupowanie powielonych w tysiącach sztuk plakatów w antyramach jest pożywką masowej konsumpcji i nie ma wiele wspólnego z obcowaniem ze sztuką i designem.

 

Hasło #KupujŚwiadomie nabiera też nowego wymiaru gdyż teraz działa także online - co jest szczególnie ważne w obecnych czasach. Bez wychodzenia z domu, na kanapie, z kubkiem gorącej czekolady możesz oglądać, zadawać pytania, komentować i kupować! Pamiętaj, że kupując od polskich artystów i twórców masz realny wpływ na rozwój polskich mikro firm, a każda dobrze wydana złotówka się liczy. Świadomość odpowiedzialnych  zakupów jest dziś niezwykle ważna, dlatego dziel się nią z innymi, możesz robić to w gronie przyjaciół czy rodziny lub zaprosić ich online na www.kupujswiadomie.pl

 

Artystyczne prezenty na Święta

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, podczas tych targów na pewno znajdziesz coś wartościowego. Unikalny ręcznie malowany obraz, ciekawy plakat, grafika, kubek, kartka świąteczna czy kalendarz – to wszystko i jeszcze więcej już w grudniu! Oprócz świetnego prezentu otrzymujesz unikalny produkt, który jest stworzony przez artystę i nie produkowany na szeroka skalę. Warto obdarować taką wyjątkowością swoich bliskich czy przyjaciół.

 

W jaki sposób to działa i jak kupować online?

Za pośrednictwem Facebooka targów Plakatu i ilustracji możecie oglądać prezentacje różnych artystów. Nie zabraknie wyjątkowych promocji, rabatów czy gratisów. Od 5 do 11 grudnia codziennie będą pojawiać się różne oferty przygotowane przez wystawców akcji #KupujŚwiadomieNaŚwięta. Cały katalog znajdziecie w jednym miejscu na stronie www.kupujswiadomie.pl – dzięki temu będziecie mieć szerszy wybór. Wśród ofert wystawców znajdziecie nie tylko kartki, plakaty, świąteczne ilustracje, ale także modę, naturalne kosmetyki, świece sojowe i wiele innych ciekawych prezentów. Udział jest całkowicie bezpłatny, nie musisz się nigdzie rejestrować. Jednak warto zapisać się na newsletter na stronie www.kupujswiadomie.pl/newsletter – wówczas otrzymasz powiadomienie o specjalnych rabatach i gratisach, a nie zabraknie niespodzianek i ciekawych okazji.

 

W jaki sposób kupujesz  z rabatem targowym?

To bardzo proste. Wszyscy wystawcy będą zaprezentowani w katalogu rabatowym na stronie www.kupujswiadomie.pl – możesz odwiedzić ich sklep internetowy lub profil na FB  i dokonać transakcji bezpośrednio z rabatem podając kod rabatowy KupujŚwiadomie.

 

Idea #KupujŚwiadomie promowana przez organizatorów od kilku lat, teraz zyskuje jeszcze więcej na znaczeniu. Przedświąteczną inicjatywę współtworzą również organizatorzy Targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting oraz Targów Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty.  Dzięki temu tematyka akcji #KupujŚwiadomieNaŚwięta jest szeroka, a katalog rabatowy będzie obejmował specjalne oferty twórców plakatu, projektantów mody i kosmetycznych manufaktur.

 

 

Kiedy?
5-11 grudnia

 

Gdzie?
www.kupujswiadomie.pl

www.facebook.com/TargiPlakatuiIlustracji

Ostatnio dodane
postojowe dla artystÃłw
Rusza 5. edycja stypendiów artystycznych we Wrocławiu Wrocław

Prezydent Wrocławia ogłasza konkurs o przyznanie stypendiów artystycznych na drugie półrocze 2021 roku.

Portret Arnolfinich
Portret Arnolfinich - poznaj tajemnice obrazu Jana van Eycka

To dzieło bardzo znane i wielokrotnie opisywane, a mimo to skrywające mnóstwo tajemnic.

Popularne
Kolejne pokazy multimedialnej fontanny już wkrótce
Kolejne pokazy multimedialnej fontanny już wkrótce Wrocław

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli nowej atrakcji miasta, mamy dobrą wiadomość - kolejne pokazy już wkrótce!

Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w