Dzieje się - Sztuka

W obiektywie Grzegorza Ajdukiewicza
W obiektywie Grzegorza Ajdukiewicza

Kolejna galeria zdjęć Grzegorza Ajdukiewicza. Uczta dla oka. Nic dodać, nic ująć.

Noc Świętojańska na Wyspie Piaskowej
Noc Świętojańska na Wyspie Piaskowej Wrocław

Jedyna w roku noc żywiołów – ognia, wody i... miłości; poszukiwanie magicznego kwiatu paproci, puszczanie wianków na wodę, tańce integracyjne przy rozpalonych na wyspie ogniskach, koncerty, nocna dyskoteka...

Wrocław Cały Czas
Wrocław Cały Czas Wrocław

Z roku na rok święto Wrocławia rośnie w siłę. Jest to wydarzenie niebanalne, gdyż tacy są przecież mieszkańcy naszego miasta. Tegorocznymi gwiazdami będą m.in. Joe Satriani, Al Jarreau, Buena Vista Social Club/ Eliades Ochoa, Asiad Dub Foundation. Wszystko to w dniach 24 czerwca – 2 lipca.

Miejskie Tajemnice
Miejskie Tajemnice Wrocław

Codziennie przemierzamy Wrocław spiesząc do szkoły, pracy, urzędów lub na wieczorne spotkania w Rynku. Mijamy kolorowe kamienice, kościoły, mosty, place. Codziennie ten sam widok. Jednak nie zdajemy sobie sprawy, że ta urocza uliczka na Starym Mieście, którą tak bardzo lubimy spacerować, w XIII wieku wyglądała zupełnie inaczej.

"Rolls-Royce edukacji" - MultiCentrum
"Rolls-Royce edukacji" - MultiCentrum Wrocław

MultiCentrum – pierwszy w Polsce ośrodek edukacji interaktywnej, przeznaczony dla różnych grup wiekowych i różnych środowisk.

"Wrocław w moich oczach" - wystawa
"Wrocław w moich oczach" - wystawa Wrocław

Wystawa została przygotowana z okazji zbliżających się Dni Wrocławia. Prace ukazują wyobraźnię i kreatywność młodych ludzi oraz ich spojrzenie na swoje miasto.

Marilyn Monroe w Rynku!
Marilyn Monroe w Rynku! Wrocław

Już o godzinie 17:30 na wrocławian czekać będzie nie lada atrakcja - sobowtór Marilyn Monroe pojawi sie w różowym cadillacu na placu Solnym. Pozdrawiając swoich fanów przejedzie przez Rynek, a następnie uda się do Leśnicy, gdzie odbędzie się wystara zdjęć, plakatów i koncert największych przebojów Marilyn.

Wymysł
Wymysł

Galeria zdjęć, będąca "wymysłem" Marty Mielczarek.

Międzynarodowe Targi - Włączenie przez Sztukę
Międzynarodowe Targi - Włączenie przez Sztukę Wrocław

W najbliższą sobotę (27.05.2006) w godzinach od 13 do 17 na Pl. Wolności odbędą się Międzynarodowe Targi „Włączenie przez Sztukę”. W ramach imprezy aktywnie prezentować się będą najciekawsze lokalne grupy artystyczne oraz uczestnicy z 17 krajów Europy.

Kosmiczna Poczta
Kosmiczna Poczta Wrocław

Jeszcze nigdy Muzeum Poczty i Telekomunikacji nie było tak blisko gwiazd! Wszystko dzięki Nocy Muzeów, która odbędzie się w nocy z 20 na 21 maja.

Ostatnio dodane
12. FMF
Znamy pierwszych gości 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie

Program 12. FMF to eksplozja różnorodności!

Hans Zimmer Tribute Show 2019
Hans Zimmer Tribute Show 2019 - koncert muzyki filmowej we Wrocławiu Wrocław

Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Macieja Sztora wykona Koncert Muzyki Filmowej poświęcony twórczości Hansa Zimmera.