Dzieje się - Sztuka

Brak zdjęcia
Zielona wiosna Wrocław

W pierwszy dzień wiosny, jak co roku, topimy lub palimy kukły zwane „Marzannami”. Zwyczaj bardzo stary i chyba czas najwyższy go zmienić. Jak? Pokazali to dzisiaj na Świdnickiej młodzi aktorzy – poprzez przedstawienie teatralne, oraz równie młodzi artyści – poprzez galerię swoich prac.

Brak zdjęcia
Mikołaj Burchard - fotografie Wrocław

W sobotę (4 marca) o godz. 17.00 odbędzie się w Klubie Pod Kolumnami wernisaż wystawy fotografii pt. „Bretania” autorstwa Mikołaja Burcharda.

Brak zdjęcia
Dzień Kultury Arabskiej Wrocław

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu serdecznie zaprasza do udziału Dniu Kultury Arabskiej, który odbędzie się 6 marca 2006 roku w siedzibie SWPS przy ulicy Grunwaldzkiej 98.

Brak zdjęcia
Fotografie kobiece

Organizowana przez studentów IV roku historii sztuki UWr wystawa zdjęć Macieja Kurpiewskiego, od piątku przenosić będzie odwiedzających w świat portretu kobiecego. Wernisaż uświetni występ zespołu Cocotier.

Brak zdjęcia
"rita droga rita" Rity Grabowskiej Wrocław

Droga jest wydzielonym pasem terenu łączącym ze sobą dwa lub więcej punktów, służącym do poruszania się pojazdów i ludzi. To jej podstawowe, odwieczne przeznaczenie - nie jedyne jednak jak się okazuje.

Brak zdjęcia
Zdjęcia z Kenii i Tanzanii Wrocław

Od 15.02 – 2.03.2006r. w Mediatece prezentowana będzie wystawa zdjęć Picha Kutoka Kenya na Tanzania autorstwa Karoliny i Michała Bieńków. Picha Kutoka Kenya na Tanzania (tł. Suahili: zdjęcia z Kenii i Tanzanii)

Brak zdjęcia
„Tożsamosć sztuki“ w Galerii Forum+ Wrocław

Videoprojekcja amerykańskiego artysty Billa Violi Deserts/Pustynie (15 lutego - 5 marca 2006) rozpoczyna tegoroczny cykl wystaw w Galerii Forum+ pod wspólnym tytułem „Tożsamosć sztuki“.

Brak zdjęcia
Wernisaż wystawy Dąbrówki Idy Huk "Maskarada" Wrocław

Zapraszamy na wernisaż wystawy Dąbrówki Idy Huk "Maskarada " - Galeria BB - ul. Jatki 3-6 , Wrocław 04.02., sobota, godz. 18.00.

Brak zdjęcia
Ruszyła 3. edycja konkursu FOTOKUS

Tegoroczny temat konkursu brzmi „Nieznane oblicza Wrocławia”.

Brak zdjęcia
Czy można ubezpieczyć talent? Wrocław

Premiera najnowszego projektu Laury Paweli w Galerii Entropia. 3 lutego otwarcie wystawy autorki, która postanowiła sprawdzić czy można ubezpieczyć talent.

Ostatnio dodane
Letni Festiwal Operowy
Podsumowanie Letniego Festiwalu Operowego 2018

Wydarzenie zebrało aż 8,5 tys. widzów!

Lato w Krakowie? Wybraliśmy najlepsze darmowe atrakcje!
Lato w Krakowie? Wybraliśmy najlepsze darmowe atrakcje! Kraków

Nie sposób uczestniczyć, ani nawet spisać wszystkiego, co czeka na krakowian tego lata

Kupony i kody rabatowe