Dzieje się - Sztuka

Marilyn Monroe w Rynku!
Marilyn Monroe w Rynku! Wrocław

Już o godzinie 17:30 na wrocławian czekać będzie nie lada atrakcja - sobowtór Marilyn Monroe pojawi sie w różowym cadillacu na placu Solnym. Pozdrawiając swoich fanów przejedzie przez Rynek, a następnie uda się do Leśnicy, gdzie odbędzie się wystara zdjęć, plakatów i koncert największych przebojów Marilyn.

Wymysł
Wymysł

Galeria zdjęć, będąca "wymysłem" Marty Mielczarek.

Międzynarodowe Targi - Włączenie przez Sztukę
Międzynarodowe Targi - Włączenie przez Sztukę Wrocław

W najbliższą sobotę (27.05.2006) w godzinach od 13 do 17 na Pl. Wolności odbędą się Międzynarodowe Targi „Włączenie przez Sztukę”. W ramach imprezy aktywnie prezentować się będą najciekawsze lokalne grupy artystyczne oraz uczestnicy z 17 krajów Europy.

Kosmiczna Poczta
Kosmiczna Poczta Wrocław

Jeszcze nigdy Muzeum Poczty i Telekomunikacji nie było tak blisko gwiazd! Wszystko dzięki Nocy Muzeów, która odbędzie się w nocy z 20 na 21 maja.

Brak zdjęcia
World Press Photo Poznań

Już trzy dni po premierze wystawy w Oude Kerk w Amsterdamie wystawę najlepszych prasowych zdjęć świata oglądać można w Centrum Kultury "Zamek". Wystawa trwa od 28 kwietnia do 21 maja.

Art.Piknik - 19 maja 2006
Art.Piknik - 19 maja 2006 Wrocław

ART.PIKNIK to coroczna impreza plenerowa organizowana przez FUNDACJĘ ARTISTIK. Pozytywna przestrzeń, która zwiększa zainteresowanie kulturą i sztuką wśród studentów...

Spacer w deszczy, czyli mokre zdjęcia
Spacer w deszczy, czyli mokre zdjęcia

Kolejna porcja zdjęć nadesłana przez Nymphalidae.

Brak zdjęcia
See you in Berlin Wrocław

W dniach 1-8 maja 2006 roku, we Wrocławiu odbędzie się impreza „See you in Berlin". Inspiracją do zorganizowania tego wydarzenia jest jubileusz 160-lecia połączenia kolejowego Berlin - Wrocław.

Brak zdjęcia
Fotografie kwiatów

Róże, Lilie, Tulipany, czyli to co znaleźć można w tej galerii

Brak zdjęcia
II Międzynarodowy Festiwal Sztuki ,,Mandala” Wrocław

Festiwal zakłada przedstawienie głównych kierunków we współczesnej sztuce performance. Organizatorzy liczą na to,że impreza będzie promowała sztukę żywą i otwartą, szukającą nowych rozwiązań prowadzących do poznania i komunikacji. Osiągnięcia polskie w zakresie sztuki performance wyznaczają światowe trendy.

Ostatnio dodane
Andrzej Kosendiak
Andrzej Kosendiak otrzymał Diament Wrocławia Wrocław

Dyrektor Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem.

Zbliża się 2. Festiwal Przenikania w Warszawie Warszawa

Impreza będzie ciekawą propozycją dla miłośników wszystkich dziedzin sztuki, chcących poobserwować proces tworzenia lub uczestniczyć w kreatywnych warsztatach.

Kupony i kody rabatowe