Dzieje się - Sztuka

Brak zdjęcia
II Międzynarodowy Festiwal Sztuki ,,Mandala” Wrocław

Festiwal zakłada przedstawienie głównych kierunków we współczesnej sztuce performance. Organizatorzy liczą na to,że impreza będzie promowała sztukę żywą i otwartą, szukającą nowych rozwiązań prowadzących do poznania i komunikacji. Osiągnięcia polskie w zakresie sztuki performance wyznaczają światowe trendy.

Fotografie Grzegorza Ajdukiewicza, cz. 2
Fotografie Grzegorza Ajdukiewicza, cz. 2

Część druga fotografii Grzegorza Ajdukiewicza. Miejmy nadzieję, że nie ostatnia.

Fotografie Grzegorza Ajdukiewicza, cz. 1
Fotografie Grzegorza Ajdukiewicza, cz. 1

Galeria zdjęć Ajdukiewicza, a w niej m.in. "Jesienna pora, między ciszą a ciszą" i "Mój koniec świata"

Brak zdjęcia
Nowy dział - Fotografia

W dniu dzisiejszym został uruchomiony nowy dział, pt. Fotografia. Będą się w nim znajdować galerie zdjęć fotografów znanych i mniej znanych. Będzie to także miejsce, w którym możesz wypromować własne zdjęcia.

Brak zdjęcia
Zielona wiosna Wrocław

W pierwszy dzień wiosny, jak co roku, topimy lub palimy kukły zwane „Marzannami”. Zwyczaj bardzo stary i chyba czas najwyższy go zmienić. Jak? Pokazali to dzisiaj na Świdnickiej młodzi aktorzy – poprzez przedstawienie teatralne, oraz równie młodzi artyści – poprzez galerię swoich prac.

Brak zdjęcia
Mikołaj Burchard - fotografie Wrocław

W sobotę (4 marca) o godz. 17.00 odbędzie się w Klubie Pod Kolumnami wernisaż wystawy fotografii pt. „Bretania” autorstwa Mikołaja Burcharda.

Brak zdjęcia
Dzień Kultury Arabskiej Wrocław

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu serdecznie zaprasza do udziału Dniu Kultury Arabskiej, który odbędzie się 6 marca 2006 roku w siedzibie SWPS przy ulicy Grunwaldzkiej 98.

Brak zdjęcia
Fotografie kobiece

Organizowana przez studentów IV roku historii sztuki UWr wystawa zdjęć Macieja Kurpiewskiego, od piątku przenosić będzie odwiedzających w świat portretu kobiecego. Wernisaż uświetni występ zespołu Cocotier.

Brak zdjęcia
"rita droga rita" Rity Grabowskiej Wrocław

Droga jest wydzielonym pasem terenu łączącym ze sobą dwa lub więcej punktów, służącym do poruszania się pojazdów i ludzi. To jej podstawowe, odwieczne przeznaczenie - nie jedyne jednak jak się okazuje.

Brak zdjęcia
Zdjęcia z Kenii i Tanzanii Wrocław

Od 15.02 – 2.03.2006r. w Mediatece prezentowana będzie wystawa zdjęć Picha Kutoka Kenya na Tanzania autorstwa Karoliny i Michała Bieńków. Picha Kutoka Kenya na Tanzania (tł. Suahili: zdjęcia z Kenii i Tanzanii)

Ostatnio dodane
Agnieszka Holland
Suity z produkcji Agnieszki Holland na 11. Festiwalu Muzyki Filmowej Kraków

Pojawią się ścieżki dźwiękowe z takich filmów jak "Plac Waszyngtona", "Pokot" czy "W ciemności".

Dwa niezwykłe duety na 6. Festiwalu Ethniesy Bydgoszcz

Pierwszy duet zaprosi nas w podróż po tradycyjnej muzyce Polesia, drugi duet zabierze słuchaczy w świat dźwięków Polski, Ukrainy i muzyki żydowskiej.

Kupony i kody rabatowe